Adidas Pembe Kadın Günlük Ayakkabı Ee5153 Eqt Gazelle W

Adidas Pembe Kadın Günlük Ayakkabı Ee5153 Eqt Gazelle W

 

"İster Misin?" Güvencesi Nedir?

Kullanıcılarımız yaptıkları her alışverişte "İster Misin?" Güvencesi ile korunur.

Yapmış olduğunuz ödeme, siz ürünüzü teslim alıp ürünün ilan tanımında belirtilenden farklı olmadığını beyan ettiğiniz durumda satıcıya aktarılır. Yani siparişiniz elinize geçmezse, ödemeniz iade edilir. Teslim aldığınız ürün, ilan tanımına uymuyorsa (büyük hasara sahip, yanlış-eksik gönderilmiş ürün, site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan açıkça farklı olduğu durumlarda) 3 gün içerisinde bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Yapacağımız inceleme sonrası beyanınızın doğrulanması ile birlikte iadeniz gerçekleşecektir.

"İster Misin?" den Nasıl Alışveriş Yaparım?

İhtiyacınız olan ürünlere anasayfadan olduğu gibi gibi hem kategoriler sekmesinden, hem de arama menüsünden ulaşabilir, kriterleriniz doğrultusunda aramayı daraltarak seçiminizi netleştirebilirsiniz.

Beğenmiş olduğunuz ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm detayları ve sorularınızı "Mesaj Gönder" bölümünden sorabilirsiniz.

Ürün detay sayfasında bulunan "Satın Al" butonuna tıklayıp, yönlendirildiğiniz ödeme sayfasında size uygun olan ödeme yöntemini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin oluşmasını takiben 3 iş günü içinde kargolanan ürününüzün kargo takip bilgileri tarafınıza iletilir. Kargo ücretleri satıcı ile alıcı arasında yapılacak anlaşmaya göre taraflardan birince ödenir.

Siparişinizi teslim almış olduğunuz gün dahil 3 gün içerisinde onay verme veya siparişe itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. 3. günün sonunda siparişiniz sistem tarafından otomatik onaylanır.

Bilgi almak istediğiniz her konuda bize destek@istermisin.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ne Kadar Kargo Ücreti Ödeyeceğim?

"İster Misin?" - PTT Kargo anlaşması ile kargo hem çok kolay, hem de çok daha ucuz olarak gönderim yapabilirsiniz.

Kargomun Eve Gelmesini İstemiyorum, Şubeden Teslim Alma İmkanım Var mı?

Kargo teslimat adresinizde değişiklik talep ediyorsanız satıcıya konuyla ilgili mesaj gönderebilirsiniz.
Alıcı, ürünün yanlış beyan edilmesi, hasarlı veya eksik gönderilmesi veya bir sebepten satışı sırasında tarif edildiği gibi olmaması sebebiyle ürünü iade edilebilir. Bu şekilde yapılan iadelerde iade kargo ücreti satıcılara aittir; para iadesi ürün satıcının eline ulaştıktan sonra yapılır.

İade, ürünün beden uyuşmazlığı, satın almaktan vazgeçilmesi, beğenilmemesi sebeplerinden gerçekleştiriliyorsa, kargo alıcı tarafından karşılanır ve para iadesi ürün satıcının eline ulaştıktan sonra yapılır.

Eğer alıcı ürünü iade etmek isterse (öncelikle ürünün açıklandığı ve fotoğraflandığı gibi gelmediğini belgelemek için ürünün detaylı resmini çektikten sonra) ürünü hemen kargoya vererek satıcıya geri göndermelidir. Satıcı ile iade konusunda bir mutabakatsızlık olması durumunda gelen ürününün fotoğrafları açıklama ile beraber destek@istermisin.com adresine mail atılmalıdır.

Satıcının kargo takip numarasını sisteme girdiği andan itibaren 3 işgünü içinde alıcı işleme onay vermeli ya da iade sürecini başlatmalıdır. Alıcı 3 işgünü içinde onay vermezse veya ürünü iade etmezse, kendisine son 24 saat uyarısı yapılır. Bu sürenin sonunda alıcı herhangi bir işlem yapmazsa sistem otomatik olarak işlemi onaylar. İşlem onaylandıktan sonra "İster Misin?" Güvencesi devre dışı kalmaktadır. Alıcı işlem onaylandıktan sonra ürünü iade etmek isterse satıcı ile görüşebilir; karşılıklı mutabık kalmaları halinde iadeyi kendi aralarında gerçekleştirebilirler. İşlem onayladıktan sonra gerçekleşen iadelerde "İster Misin?" komisyon iadesi yapmaz.
Puan:

Daha önce yorum yazdınız!

Kendi ürününüze puan veremezsiniz!

  Taksit Tutarı Toplam
Tek Çekim   599,00 TL
2 Taksit 326,34 TL 652,67 TL
3 Taksit 220,17 TL 660,52 TL
6 Taksit 113,72 TL 682,32 TL
9 Taksit 79,05 TL 711,43 TL

599 TL

850 TL   %29 İndirim
9 taksit X 79,05 TL
 Ücretsiz - Aynı Gün Kargo
(0)
 Paranız %100 güvence altında.

İndirimli her çeşit ürünü sayfamızda bulabilirsiniz

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.